افزایش فروش آنلاین با عکس ها | آیا عکس‌های خوب باعث افزایش فروش می‌شوند

افزایش فروش آنلاین با عکس ها | آیا عکس‌های خوب باعث افزایش فروش می‌شوند

افزایش فروش کسب‌وکارهای آنلاین با عکس های مناسب

میزان فروش یکی از دغدغه‌های اصلی فروشگاه‌های آنلاین به شمار می‌رود. از آنجا که اینترنت و فضای مجازی تنها راه ارتباطی موجود میان این فروشگاه‌های آنلاین و مشتریان آن‌ها است، تبلیغ در قالب عکس و ویدئو نقش مهمی را در افزایش فروش این کسب‌وکارها ایفا می‌کند. افزایش فروش آنلاین با عکس‌های مناسب یکی از روش‌های ساده‌ای است که می‌تواند به کسب‌وکار شما رونق ببخشد. عکس‌های باکیفیت به مشتریان کمک می‌کنند تا جزئیات محصولات شما را بهتر ببینند و در نتیجه بتوانند راحت‌تر به شما اعتماد کنند.

افزایش فروش کسب‌وکارهای آنلاین با عکس های مناسب

عکس های مناسب چگونه باعث افزایش فروش آنلاین می‌شوند؟

 شما برای افزایش فروش آنلاین، می‌توانید از تصاویر با کیفیت و پس‌زمینه‌های روشن استفاده کنید. یکی از دلایلی که باعث افزایش فروش آنلاین کسب و کار شما می‌شود، این است که تصاویری که به صورت حرفه‌ای گرفته شده‌اند، می‌توانند به مشتریان اطمینان بیشتری در خرید آنلاین بدهند. همچنین، تصاویر باکیفیت ابعاد و جزئیات محصول را به بهترین شکل ممکن به نمایش می‌گذارند و به مشتریان کمک می‌کنند تا بتوانند محصولات شما را با محصولات سایر فروشگاه‌ها مقایسه کرده و سپس برای خرید محصول مورد نظر خود تصمیم‌گیری کنند.

عکس های مناسب چگونه باعث افزایش فروش آنلاین می‌شوند؟

به عنوان مثال، در صورتی که شما محصولات بهداشتی و مراقبتی از پوست صورت را به فروش می‌رسانید، می‌توانید از تصاویری استفاده کنید که نشان‌دهنده نحوه اثرگذاری محصولات شما بر روی پوست مشتریان باشد. استفاده از چنین ترفندی می‌تواند به مشتریان کمک کند تا بهترین تصمیم را برای خرید بگیرند. توصیه می‌کنیم که برای کسب بهترین نتیجه ممکن و افزایش فروش آنلاین با عکس های مناسب، تصاویری را انتخاب کنید که با استفاده از دوربین‌ها و تجهیزات عکاسی حرفه‌ای گرفته شده باشند. به این صورت، شما می‌توانید مشتریان را با کوچک‌ترین جزئیات و کیفیت محصولات خود آشنا کنید.

بیشتر بخوانید:   هوش مصنوعی در عکاسی | عکاسی در آینده به چه سمتی می‌رود

گرفتن عکس های مناسب برای افزایش فروش آنلاین

 احتمالا برای شما هم پیش آمده است که قصد خرید آنلاین محصولی را داشته باشید که چند فروشنده مختلف آن را به بازار عرضه می‌کنند. در چنین مواقعی شما برای انتخاب بهترین گزینه چه می‌کنید؟ احتمالا یکی از اولین اقدامات شما بررسی عکس‌ها و تصاویری است که هر یک از فروشگاه‌های آنلاین از محصول مورد نظر شما در وبسایت یا صفحه مجازی خود قرار داده‌اند. مطمئنا شما در نهایت به سراغ خرید از فروشگاهی می‌روید که علاوه بر محتوای متنی خوب، عکس‌های حرفه‌ای‌تر و باکیفیت‌تری را از محصول مورد نظر گرفته باشد.

 در نتیجه نقش کیفیت عکس‌ها در افزایش فروش آنلاین محصولات غیرقابل انکار است. اگر شما نیز صاحب یکی از کسب‌وکارهای آنلاین هستید می‌توانید گزینه افزایش فروش آنلاین با عکس‌های مناسب را در دستور کار خود قرار دهید و در مدت زمان کوتاهی به نتیجه دلخواه خود برسید. اما چگونه می‌تواند عکس‌های حرفه‌ای و باکیفیت‌تری را گرفت؟

مهم‌ترین عواملی که می‌توانند باعث افزایش کیفیت عکس محصولات شما شوند، عبارتند از:

 • در اختیار داشتن دوربین عکاسی حرفه‌ای و تجهیزات پیشرفته
 • نورپردازی حرفه‌ای و متناسب با محصولات
 • استفاده از یک پس زمینه مناسب که با محصول شما دارای هماهنگی باشد
 • استفاده از نرم‌افزارهای مختلف برای ویرایش تصاویر

دوربین و تجهیزات چه نقشی در افزایش فروش آنلاین با عکس های مناسب دارند؟

دوربین و تجهیزات چه نقشی در افزایش فروش آنلاین با عکس های مناسب دارند؟

شما برای افزایش فروش آنلاین با عکس های مناسب، قبل از هر چیز به یک دوربین عکاسی حرفه‌ای و تجهیزات مناسب نیاز دارید. حتی اگر شما ایده‌های جذاب و مناسبی برای عکاسی از محصولات خود داشته باشید، بدون در اختیار داشتن تجهیزات به‌روز پیشرفته نمی‌توانید عکس‌های باکیفیتی را بگیرید که به افزایش فروش شما کمک کنند. به همین دلیل شما بدون داشتن یک دوربین و لنز دوربین عکاسی حرفه‌ای از سایر رقیبان خود عقب می‌افتید. شما با استفاده از یک دوربین حرفه‌ای می‌توانید تصاویر با کیفیت و با جزئیات بیشتری از محصولات خود بگیرید. اگر با دوربین‌های عکاسی حرفه‌ای و تجهیزات آن آشنایی ندارید، می‌توانید با یک عکاس حرفه‌ای در این زمینه مشورت کنید. در جدول زیر برخی از لوازم جانبی ضروری دوربین‌های عکاسی را مشاهده می‌کنید.

 • رفلکتور
 • لنز پن
 • دیفیوزر فلاش
 • فیلتر پولاریزه
 • سه پایه
 • سر توپی سه پایه
 • لنز کپ
 • فلاش
 • لنز زوم
بیشتر بخوانید:   درآمد عکاسی | چگونه می‌توانم به‌عنوان یک عکاس درآمد زیادی داشته باشم؟

نورپردازی حرفه‌ای؛ عاملی تعیین‌کننده

پس از تهیه دوربین عکاسی حرفه‌ای و تجهیزات پیشرفته، نوبت به یکی از مهم‌ترین بحث‌ها در حرفه عکاسی می‌رسد. احتمالا شما هم بسیاری از افراد را می‌شناسید که با وجود در اختیار داشتن دوربین‌های عکاسی حرفه‌ای در گرفتن عکس‌های خوب و باکیفیت و افزایش فروش آنلاین خود، چندان موفق عمل نمی‌کنند. یکی از عوامل شکست آن‌ها در زمینه افزایش فروش آنلاین با عکس های مناسب، عدم توجه به نورپردازی صحیح است. معمولا نورپردازی به دو صورت طبیعی و مصنوعی انجام می‌شود که شما برای نورپردازی مصنوعی نیاز به خرید تجهیزات نورپردازی دارید. بهترین روش برای نورپردازی، استفاده از نورهای مصنوعی و طبیعی در کنار یکدیگر است. برای نورپردازی مناسب می‌توانید از تجربه یک عکاس حرفه‌ای استفاده کنید.

استفاده از پس زمینه مناسب

 شما برای افزایش فروش آنلاین از طریق گرفتن عکس‌های مناسب، باید به پس‌زمینه تصاویر محصولات خود توجه ویژه‌ای داشته باشید. انتخاب یک پس زمینه مناسب یا فون عکاسی می‌تواند به شما کمک کند تا عکس‌هایی با جزئیات بیشتر و دقیق‌تری را از محصولاتتان بگیرید. عکاسان حرفه‌ای معمولا برای عکاسی از محصولات از پس زمینه‌های ساده سیاه یا سفید استفاده می‌کنند.

برای افزایش فروش آنلاین با عکس های مناسب، ویرایش تصاویر را فراموش نکنید!

ممکن است که شما به نکاتی مانند استفاده از دوربین و تجهیزات حرفه‌ای، نورپردازی و پس‌زمینه مناسب توجه کنید، اما باز هم کیفیت عکس‌ها برای شما قابل قبول نباشد. این یکی از مشکلاتی است که حتی بسیاری از عکاسان حرفه‌ای نیز با آن مواجه می‌شوند. برای حل این مشکل و افزایش فروش آنلاین با عکس‌های مناسب، شما باید از نرم‌افزارهای ویرایش عکس حرفه‌ای استفاده کنید.

بیشتر بخوانید:   گرانی لنز دوربین و علت‌های آن | به این دلیل است که لنزها گران هستند!

 شما با استفاده از نرم افزارهای ویرایش تصویر می‌توانید تصاویر خود را با کیفیت‌تر و حرفه‌ای‌تر کنید. یکی از بهترین نرم افزارهای ویرایش تصویر Adobe Photoshop است. بسیاری از عکاسان حرفه‌ای برای ویرایش و افزایش کیفیت عکس‌های خود از نرم‌افزار ادوبی فتوشاپ استفاده می‌کنند.

سوالات متداول

آیا استفاده از دوربین‌های عکاسی حرفه‌ای باعث افزایش هزینه‌های ما می‌شود؟

بدون شک شما برای تهیه یک دوربین عکاسی حرفه‌ای و لوازم جانبی دوربین باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید. اما به یاد داشته باشید که این هزینه در نهایت باعث افزایش فروش آنلاین شما با عکس‌های مناسب می‌شود.

چگونه تجهیزات عکاسی پیشرفته و با کیفیت را خریداری کنیم؟

اگر در زمینه عکاسی تجربه و تخصص زیادی ندارید، می‌توانید برای خرید دوربین عکاسی و سایر تجهیزات از یک عکاس حرفه‌ای کمک بگیرید. همچنین وبسایت‌های معتبری نیز وجود دارند که می‌توانند در زمینه خرید دوربین عکاسی، لوازم جانبی دوربین و تجهیزات نورپردازی به شما کمک کنند.

بهترین دوربین برای عکاسی حرفه‌ای از محصولات یک فروشگاه آنلاین کدام است؟

برندهای مختلفی در زمینه تولید دوربین‌های عکاسی حرفه‌ای فعالیت می‌کنند که هر یک مزایا و معایب خاص خود را دارند. برندهای سونی، کانن و نیکون از جمله بزرگترین و مشهورترین تولیدکنندگان دوربین‌های عکاسی حرفه‌ای به شمار می‌آیند.

خرید بهترین دوربین‌ها و لوازم جانبی دوربین از فلاشیران

در سال‌های اخیر، بسیاری از کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ شروع به فروش محصولات خود به صورت آنلاین کرده‌اند. ثبت عکس‌های باکیفیت و حرفه‌ای یکی از مهم‌ترین عواملی است که می‌تواند باعث افزایش فروش این کسب‌وکارهای آنلاین شود. شما برای عکاسی حرفه‌ای از محصولات خود به یک دوربین حرفه‌ای و تجهیزات جانبی مختلفی نیاز دارید. فلاشیران به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین عرضه‌کنندگان دوربین‌های عکاسی حرفه‌ای و لوازم جانبی این دوربین‌ها در سطح کشور شناخته می‌شود. شما می‌توانید برای خرید دوربین عکاسی حرفه‌ای و تجهیزات مناسب برای عکاسی از محصولات خود، با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه